Ulice 19.4.2024 - 4685. díl

Oslava narozenin je vždy důvodem k rodinnému setkání. Někdo toho rád využije, jiný ani nezaregistruje, že nějaké narozeniny jsou. Mileně Pumrové se tak povede docela slušný trapas, když uspořádá oslavu bez oslavence Jirky Hermana, na kterou ovšem pozve jeho otce. Právě před ctihodným soudcem Nejvyššího soudu začnou vzápětí létat hodně silná slova o tunelování neziskovky a krádeži. O něco později dojde také na výhrůžky i krádež celé tržby v hospodě... Z čeho se Milena Pumrová už nevykroutí? Jak to vezme Herman st.? A co to udělá se vzájemnými vztahy? Jirka Herman slaví narozeniny, které si nenechají ujít Gábina se Šimonem. Připraví si pro něj pořádné překvapení. O další se pak postará Milena Pumrová. Co se stane? Herman starší bude svědkem otevřené hádky Mastného a Pumrové. Celá věc mu bude natolik nepříjemná, že utrousí i pár poznámek směrem ke Gábině. Co se stane?

Vilda Burda navštíví starostu Jirku Hložánka. A jakmile ho přistihne na radnici Lumír, hned mu to přijde podezřelé a bude chtít vědět, co tam partner jeho maminky dělá. Co se dozví od Jirky?

Mára si užívá zasloužený odpočinek. Ve vaně s pěnou a olivami ho ale nečekaně vyruší Věrka. Co po něm chce? A jak celá nepříjemná situace vygraduje?

Vilma Nyklová je do Burdy zakoukaná. A to natolik, že začne žárlit na jeho sousedku. Proč?

Tento díl seriálu Ulice online ke shlédnutí zde

Zdroj: https://novaplus.nova.cz/porad/ulice